NIKA-TV

Představujeme NIKA-TV

NIKA-TV - logo

Co je NIKA-TV

NIKA-TV (Nepomucký Informační KAnál) je televizní informační médium, které umožňuje nejen Městskému úřadu Nepomuk aktuálně informovat občany o dění ve městě. NIKA-TV má být přímá náhrada za zrušený obecní veřejný rozhlas.

Podoba vysílání

Vysílání probíhá v podobě nepřetržité smyčky obrazově-textových informací odbavovaných počítačem PC - 7 dní v týdnu 24 hodin denně 365 dní v roce. Obrazově-textové vysílání je doplňováno videovysíláním 4× denně. Hlavní aktualizace probíhá zpravidla 1× týdně nejčastěji ve středu nebo čtvrtek, v případě potřeby častěji.

Obsah vysílání

Obsah vysílání tvoří různé informace a oznámení Městského úřadu v Nepomuku, dalších institucí, úřadů a spolků. Dále jsou to pozvánky na kulturní i společenské akce a akce sportovní, sportovní výsledky a v neposlední řadě inzerce firem i občanů.

Struktura vysílání:

Zprávy – zpravodajství nejen z města, informace městského úřadu ...
Kultura – kulturní a společenské akce, výstavy, životní jubilea, noví občánci, poslední loučení, městská knihovna nabízí ...
Sport – pozvánky a výsledky sportovních akcí, utkání a výsledky fotbalových klubů FK Nepomuk a Slavoj Dvorec, Judo, tenis, šachy...
Spolky – informace a pozvánky spolků
Inzerce – inzerce podnikatelů a firem v grafické podobě ...
Řádková inzerce – inzerce občanu formou řádkové inzerce ...

Chcete-li využít NIKA-TV pro zveřejnění Vaší inzerce - kontaktujte nás

Jak vysíláme

Obrazově-textové automatické vysílání je odbavováno od 01.01.2004 z počítače PC pomocí softwaru Scala InfoChannel Designer (do konce roku 2003 bylo vysílání odbavováno pomocí počítače AMIGA 1230 Tower, a to od 01.01.1997, do te doby vysílání probíhalo z Amiga 2000). Odbavovací pracoviště je umístěno v budově Volnočasového centra FÉNIX (dříve Katastrálního úřadu) v Nepomuku v horní části náměstí. Aktualizace probíhá interaktivně bez přerušení vysílání prostřednictvím počítačové sítě.

Design vysílání

Vysíláme v rozlišení Full HD 1920x1080pix.